Sharp LC-40LE510E - Sharp Corporation
Sharp LC-40LE510E
122 pages
Loading...
122
LC-32LE510
LC-40LE510
No part of this publication may be reproduced,
stored in a retrieval system, or transmitted in any
form or by any means, electronic, mechanical,
photocopying, recording, or otherwise, without
prior written permission of the publisher.
SHARP CORPORATION
AV System Group
SHARP ELECTRONICA ESPAÑA S.A.
Service Manual Group
Engineering Dept.
C/ Sena, 2-10
08174 Sant Cugat del Vallès
Barcelona
Spain
160mm
125mm
100mm
80mm
63mm
50mm
40mm
31.5mm
25mm
20mm