Sharp LC-40LE510E - Power Management
Sharp LC-40LE510E
122 pages
Loading...
38
LC-32LE510
LC-40LE510
Power Management -- W/Adapter
AC/DC
Adapter
MP1583
SO-8
12Vcc1
+1408mA
DC/DC
5Vstby
@2703mA=21mA+2682
P ch
Mosfet
FDC642
12Vcc1
+1270
12Vcc2
@1270mA = 1050mA+220mA
N ch
Mosfet
NTGS3446
5Vstby
+2682mA
5Vcc
+2682mA
@3138mA = 1270mA+1408mA+460mA
MP1484
3A
ADJ SO-8
+460mA
DC/DC
3.3Vstby
@1339mA = 70mA+1269mA
N ch
NTGS3446
3.3Vstby
+1269mA
3.3Vcc
+1269mA = 255mA+240mA+774mA
Fuse
1.5A
ADJ QFN6
3.3Vcc
+774mA
1.8V
@ 1135mA
+240mA
2.5V
@ 240mA
LM1117
DPAK
3A
ADJ SO-8
12Vcc2
220mA
1.26V
@ 1680mA
LDO
Option5 Vcc
+510mA
MB60 Power Management W/PW26
Integrated
Power
Supply
PW26
3.3Vcc @1269mA = 255mA+240mA+774mA
5Vcc @1482mA
12Vcc2 @2170mA = 1950mA+220mA
24Vcc @1500mA
5Vstby @21mA
3.3Vstby @70mA
1.5A
ADJ QFN6
+774mA
1.8V
@ 1135mA
+240mA
2.5V
@ 240mA
LM1117
DPAK
3A
220mA
1.26V
@ 1680mA
LDO
Option5 Vcc
+510mA