Sharp LC-40LE510E - Page 39
Sharp LC-40LE510E
122 pages
Loading...
39
LC-32LE510
LC-40LE510
MB60 Power Management W/PW27 & PW03 & PW04
Power
Supply
PW27
PW03
PW04
5Vcc @1482mA
12Vcc2 @2170mA = 1950mA+220mA
24Vcc 1500mA
4.2V (Low Power Stby) @91mA = 70mA +21mA
JUMPER
4.2Vstby
5Vstby
@21mA
LM1117
Or
2x RS1002
JUMPER
4.2V 3.3Vstby
@70mA
3.3Vcc @1269mA = 255mA+240mA+774mA
MP2012
1.5A
ADJ QFN6
3.3Vcc
+774mA
1.8V
@ 1135mA
DC/DC
3.3Vcc
+240mA
2.5V
@ 240mA
LM1117
DPAK
MP1484
3A
ADJ SO-8
12Vcc2
220mA
1.26V
@ 1680mA
DC/DC
LDO
Option5 Vcc
+510mA
MB60 Power Management W/IPS16 & IPS17 & IPS60
N ch
Mosfet
NTGS3446
Integrated
Power
Supply
IPS16
IPS17
IPS60
5Vstby @21mA
5Vcc @2703mA=21mA+2682mA WO/(510mAOption + Panel Supply)
12Vcc1 @2630mA = 2170mA+460mA
3A
ADJ SO-8
12Vcc1
+460mA
3.3Vstby
@1339mA = 70mA+1269mA
3.3Vstby
+1269mA
+1269mA = 255mA+240mA+774mA
1.5A
ADJ QFN6
+774mA
1.8V
@ 1135mA
+240mA
2.5V
@ 240mA
DPAK
3A
12Vcc2
220mA
1.26V
@ 1680mA
LDO
Option5 Vcc
+510mA
P ch
Mosfet
FDC642
12Vcc1
+2170mA
@2170mA = 1950mA+220mA