Sharp LC-52LE700E - Environmental Specifications
Sharp LC-52LE700E
52 pages
Loading...
46
Environmental specifications
Item
32 inch
models
40 inch
models
46 inch
52 inch
I
On-Mode (W) (HOME MODE)
60 W 72 W 89 W 98 W
J
Energy-Save-Mode (W)
Advanced 54 W 70 W 81 W 92 W
K
Standby-Mode (W)
0.20 W 0.20 W 0.20 W 0.20 W
L
Off Mode (W)
Power button 0.19 W 0.19 W 0.19 W 0.19 W
MAIN POWER
switch
0.01 W or less 0.01 W or less 0.01 W or less 0.01 W or less