Wolf ICBCSO30CMS - Page 5
Wolf ICBCSO30CMS
20 pages
Loading...
wolfappliance.com
5
SPECIFICATIONS
Convection Steam Oven
STANDARD INSTALLATION
E
FRONT VIEW
SIDE
VIEW
NOTE: 24"
(610) and 30" (762) models require the same opening dimensions.
/16"
(449)
OPENING
HEIGHT
23" (584)
OPENING
DEPTH
TOP VIEW
W
OPENING WIDTH
OPENING WIDTH
W
24" Model 22
1
/8" (562)
30" Model 22