Fujitsu ASTA30LFC - Timer Operations; Using ON;OFF Timer; Using Program Timer
Fujitsu ASTA30LFC
25 pages
Loading...
UL1007 AWG24 WHITE
UL1007 AWG24 WHITE
UL1015 AWG20 WHITE
UL1015 AWG20 BLACK
UL1007 AWG24 YELLOW
UL1007 AWG24 ORANGE
UL1007 AWG24 RED
UL1007 AWG24 BROWN
UL3271 AWG14 BLACK
UL3271 AWG14 GRAY
UL3271 AWG20 BLACK
UL3271 AWG20 WHITE
UL3271
AWG14
WHITE
UL3271
AWG14
WHITE
VIOLET
AWG20
ORANGE
AWG20
ORANGE
AWG16
GREEN
BLACK
BLACK
RED
UL1015 AWG14
BLUE
UL1015 AWG14
YELLOW
UL1015 AWG14 BLACK
UL1015 AWG14 RED
UL1015 AWG14 ORANGE
AEG14
x 3
RED
1
CN42
( G I C2.0-5P )
REVERSE CURRENT
CN40
( G I C2.0-9P )
I P M CONTROL
CN200
( G I C7.92-2P )
VDC I N
CN400
( G I C2.0-4P )
ACTPM CONTROL
REVERCE CURRENT
CN303
I P M CONTROL
CN301
D100
D25XB60
2
TM101
TM102
W16
B
W17
B
W306
W307
TM301
TM302
W13
W12
W4
SERIAL
TM305
TM304
TM303
L1
L2
N1
P
CHOKE COIL
L=20.3MH 30A
ZPR0YCE400A300
W25
W26
CN100
W21
CT I N / OUT
W9
W20
W19
EARTH
W17
W18
W1
W2
EMI FILTER
ZCAT1518-0730
1 T
W3
EMI FILTER
ZCAT2132-1130
1
T
TLC 25A - 250V, B
( 250V 25A )
CN1
( G I C2.5-2P )
POWER RELAY CONTROL
CN110
( G I C7.92-2P )
YELLOW
VAC I N 1
CN801
B5 ( 7-2.3 ) B-XASK-1-A
CN700
B6B-XARK-1-A
CN500
C90
( G I C2.5-2P )
C64
( G I C2.0-3P )
BLUE
C62
( G I C2.0-3P )
C63
C65
THERMISTOR ( COMPRESSOR TEMP. )
THERMISTOR ( OUTDOOR TEMP. )
THERMISTOR ( DISCHARGE TEMP. )
THERMISTOR ( PIPE TEMP. )
PRESSURE SWITCH
4-WAY VALVE
EXPANSION VALVE
DC FAN MOTOR F M
M
N
L
3
INDOOR UNIT
POWER SOURCE
AC230V
50Hz
C M
COMPRESSOR
1 T
2
T
TM601
TM600
W28
W29
W7
W8
BROWN
BROWN
F100
FSL 250 10 ( EM )
( 250 10A )