Hitachi LE39S406 - User Manual
Hitachi LE39S406
29 pages
Loading...
Simulated image.
Image may differ from actual product.
Owner’s Guide
Models:
LE39S406/LE39H316
39” Class (38.57” Diagonal)
LE32S406/LE32H316
32” Class (31.51” Diagonal)