Lutron Electronics VB-8206SD - Page 17
Lutron Electronics VB-8206SD
31 pages
Loading...
c. Time setting
If the meter is used at first time, it should to adjust the
clock time exactly, please refer chapter 7-1 ( page 21 ).
d. Decimal fo
r
The numerical data structure of SD card is
default used the " . " as the decimal, for
example "20.6" "1000.53" . But in certain
countries ( Europe ...) is used the " , " as the
decimal point, for example " 20, 6 "
"1000,53". Under such situation, it should