Lutron Electronics VB-8206SD - Decimal Point of SD Card Setting
Lutron Electronics VB-8206SD
31 pages
Loading...
7-2 Decimal point of SD card setting
The numerical data structure of SD card is default used
the " . " as the decimal, for example "20.6" "1000.53" .
But in certain countries ( Europe ...) is used the " , " as
the decimal point, for example " 20,6 " "1000,53".