Panasonic CU-E12DKE - Page 88
Panasonic CU-E12DKE
98 pages
Loading...
SCHEMATIC DIAGRAM 2/4
C30
470µ
63V
R46
22k
R71
22k
R112
1k
R113
1601/4W
1
DB02
~
~
1
DB03
IC08
NR
G
I
12V
REGULATOR
O
C31
3300µ
35V
IC09
G
I
5V
REGULATOR
O
C33
470µ
25V
C30
63V
C34
100µ
16V
IC03
D0
4
CS
RST
SCK
BUSY
D1
BR9080F
JP8
R33
10k
R34
10k
R35
R44
C18
16V