Panasonic CU-E18DBE - Page 85
Panasonic CU-E18DBE
90 pages
Loading...
SCHEMATIC DIAGRAM 3/4
P70
P71
P72
P73
P74/IRQ00
P75/IRQ01
P76/IRQ02
P77/IRQ03
P80/ADIN00
P81/ADIN01
P82/ADIN10
P83/ADIN11
VSS
VREF-
P84/ADIN20
VREF+
VDD
P85/ADIN21
P86/ADIN22
P87/ADIN23
P90/ADIN24
P91/ADIN25
P92/ADIN26
P93/ADIN27
P94/ADIN28
P42/TM9A1
P41/TM8810
P40/TMA10
P37/TM710
P36/TM610
P35/TM510
VDD
P34/TM410
VSS
P33/TM310
P32/TM210
P31/TM110
P30/TM010
P27/SBI0
P26/SBT0
P25/SBO0
P24/SBI1
P23/SBT1
P22/SBO1
P21/SBT2
P20/SBT2
P17/SBO2
P16
P15
P14/
IRQ08
P95/
ADIN29
P96/
ADIN30
P97/ADIN31
TEST3
TEST2
TEST1
OSCO
OSCI
PVSS
TCPOUT
PVDD
VDD2
VOUT
VOUT
LO
P67/NRST
P10/IRQ04
P11/IRQ05
P12/IRQ06
P13/IRQ07
P67/PNM15
P66/PNM14
P65/PNM13
P64/PNM12
P63/PNM11
P62/PNM10
P61
P60
P57/NPNM02
P56/PWN02
P55/NPNM01
P54/PNM01
P53/NPMM00
P52/PMM10
P51/TM1080
P50/TM1010
VDD2
VPP
P47/TM10B1
P46/FM10A1
P45/TM9B0
P44/
TM910
P43/
TM9B1
IC1
MN103S52G
C6
0.1µ
16V
R10
1k
1
D2
R7
1k
C18
0.01µ
C113
0.1µ
C9
3900p
C15
3900p
D4
C21
16V
D13
HRU0103A2
D3
R38
47k
R44
10k
R24
JX1
R25
R14
200k
C117
C12
C23
10µ
50V
C24
0.047µ
25V
R197
10k
R50
R77
R78
30k
R198
R196
R195
1
CN-S
21
CN-DIS
CN-CPU
R45
R55
R88
R96
R74
R81
R84
2
CN-STEST
2
CN-FTEST
X1
R37
150k
R28
R76
R30
R68
R67
C16
0.047µ
25V
C123
R56
470
DISCHARGE
TEMP.
SENSOR
(50k 3950)
12
CN-TANK
TANK
TEMP.
SENSOR
(50k 3950)
3 21
CN-TH
PIPE
(4.96k 3800)
OUTDOOR
(15k 3950)
C114
220µ
10V
C2
10V
R203
TH
TH
D4CE35030002
R35
C124
C122
C19
18V
R18
15.8k
R19
15.0k
R31
4.99k
R40
R41
R75
R66 1k
R202
R200
R201
R4
4.99k
1%
C120
10µ
50V
C111
10V
C121
50V
C110
10V
C34
16V
C38
16V
C17
10V
C36
0.01µ
C118
C119
C112
16V
R199
R36
12.1k
5
RS
DO
DI
R/B
CS
SK
4
Vcc
GND
C116
220µ
10V
5V
IC2
BD4844G
I
G
O
SW1
CN-NMODE
ICX1
C27
100µ
6.3V
C29
16V
C28
16V
C31
25V
C26
µ
25V
C25
50V