Philips MX5100VR - Page 121
Philips MX5100VR
151 pages
Loading...
JACK-A & JUNCTION-A CBA
MISCELLANEOUS
CN2120 9965 000 20932 CONNECTOR, 18P TUC-P18X-B1
JK101 9965 000 20716 RGB CONNECTOR MRC-021V-03
CAPACITORS
C104 9965 000 15246 ELCAP 100UF/16V M
C104 9965 000 09789 CHIP CAP CG J 68PF/50V
C107 9965 000 14862 ELCAP 470UF/6.3V M
C107 9965 000 19558 ELCAP 470UF/6.3V M
C117 9965 000 15289 ELCAP 1UF/50V M
C117 9965 000 19559 ELCAP 1UF/50V M
C127 9965 000 09762 ELCAP 220UF/6.3V M H7
C127 9965 000 19554 ELCAP 10UF/16V M