Philips MX5100VR - Page 94
Philips MX5100VR
151 pages
Loading...
11 1
-T
O1
O2
1
A
B
C
D
E
F
G
H
I
A
B
C
D
E
F
G
H
I
1301 B1
1302 B2
1303 E2
1304 G2
1305 E1
1309 G1
1312 G3
1320 I6
1400 I6
1600 E9
1601 G9
2400 H3
2401 H4
2402 H5
2403 H3
2404 H4
2405 H5
2408 B3
2409 B3
2411 D3
2412 D3
2413 D2
2414 D2
2415 F3
2416 F3
2419 I2
2421 F2
2423 I8
2500 A10
2501 B10
2502 C10
2600 G8
2601 E9
2602 E8
2603 E10
2604 E12
2605 E7
2606 F7
2607 G10
2608 F12
2611 F6
2700 I11
3400 B5
3401 B5
3404 C4
3405 C5
3406 C5
3410 E4
3411 E4
3414 A5
3415 A5
3420 I3
3422 I3
3600 E7
3602 E8
3603 E10
3604 F7
3605 F9
3608 F9
3609 F8
3610 F12
3700 H10
3701 H10
3703 H11
3713 H11
3718 I10
3721 I11
6600 F6
6713 H12
6714 H12
6715 I12
7600-1 F8
7600-2 F10
7600-4 G8
7600-5 F11
7600-6 G7
7607 E11
7608 G9
7716 I12
F100 B3
F102 B3
F103 B3
F105 B3
F106 C3
F108 C3
F111 C3
F114 C3
F116 E3
F117 E3
F118 E3
F119 E3
F123 F12
F124 H3
F125 F11
F126 H3
F127 H3
F131 I10
F132 I2
F140 C3
F141 E3
F142 E2
F143 I8
5K6
3418
F100
F143
10K
3721
F126
BC847B
F127
9
F142
1
FE-ST-VK-NA
100n
BC857B
5K6
47K
47K
100p
470R
F141
35470u
220R
220R
100n
100K
74HCU04D
1n0
F111
F108
100K
14
74HCU04D
5
35470u
FE-BT-VK-N
1n0
EH-S
F116
F125
602K7
BC847B
6K8
470u 35
F140
F132
100p
10K
FE-ST-VK-NA
6
B10B-EH-A
470u 35
BAS316
1M
700K
BAS316
SCREENCOVER
BC857B
35V
470u
9
33p
CP1
11
CP2
5
D1
D2
O1
2
O2
12
SD1
8
SD2
14
FE-BT-VK-N
HEF4013BT
4
CD1
10
CD2
F114
F106
470R
35V470u
F118
F105
F102
F103
100R
F131
10u
F119
RT-01T1
F123
470p
10u
F117
BZX384-C5V6
SXXB-EH-A
F124
1K0
22R
INPUT_6
INPUT_5N
INPUT_3N
INPUT_4
INPUT_3N
INPUT_2
INPUT_2
MODE_12
MODE_56
TEMP
INPUT_3
TEMP
INPUT_6N
INPUT_3
INPUT_5
INPUT_4N
INPUT_2N
INPUT_1
INPUT_1N
ERR
FREQ_HOP
MODE_56
MODE_34
MODE_34
MODE_12
Vdd
INPUT_6
INPUT_6N
INPUT_5
INPUT_4N
OUT_5
OUT_6
OUT_2
FREQ_HOP
INPUT_4
INPUT_5N
Vss
Vdd
5V
CLOCK
5V
5V 5V 5V 5V
5V
5V
ERR
Vss
OUT_1
OUT_3
OUT_4
0V
+5,5V
+28V
-28V
To AV Board
To AV Board
To Supply Board
Not for 75W version
Not for 100W version