Sharp LC-26AD5E-BK - Page 29
Sharp LC-26AD5E-BK
90 pages
Loading...
2-3: Confirmation of Fixed Value (Step No.)
1 OSD H POSI 26 26 26 26 26 26 26 26 26 26 26 26 26 26 26 26 26 26 26 26 26 26 26 26 26 26 26
2 OSD V POSI 77777777777777777777777 7 7 77
4 R CUTOFF(M) 000000000000000000000- - - - - 0
10 R CUTOFF (H) 000000000000000000000- - - - - 0
16 R CUTOFF (L) 000000000000000000000- - - - - 0
21 H POSI 50 Hz (4:3) 642 642 642 642 - - - - 608 284 - - - - - - - 76 5 - - - - - - - 578
H POSI 50 Hz (4:3) OTHER 640 640 640 642 - - - - 608 284 307 256 - - - - - 76 5 138 38 - - - - - 578
H POSI 60 Hz (4:3)
H POSI CENTER (PC)
H POSI 60 Hz (4:3) OTHER 586 586 586 582 560 266 306 256 - - - - 52 5 5 92 33 - - - - 129 191 279 - - 545
22 H POSI MAX (PC) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 299 291 379 358 444 -
23 H POSI MIN (PC) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 29 91 179 158 244 -
V POSI 50Hz FULL SCREEN/Cinima OTHER
V POSI 50Hz FULL SCREEN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
V POSI 50Hz Cinema - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
V POSI 60Hz FULL SCREEN/Cinima OTHER
V POSI CENTER (PC)
V POSI 60Hz FULL SCREEN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 0 - - - - -
V POSI 60Hz Cinema - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 0 - - - - -
25 V POSI MAX - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 51 51 51 51 51 -
26 V POSI MIN - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 1 1 1 1 1 -