Sharp LC-32LE320 - Dimensions
Sharp LC-32LE320
367 pages
Loading...
LC-19LE320, LC-22LE320, LC-26LE320, LC-32LE320, LC-37LE320, LC-42LE320
[3] DIMENSIONS
Dimension
73
/
246.0
/
[
389.97
]
[[
]]
38.6
38.6
[
39.6
]
[[
44.9
]]
7
}}5
525{{ / }
0.3
{
{
0.03
1.01
}}0.83{
{/ }0.83{
5
/}}
3
75.0
0.57
70.3
70.3
95.7
}
0.00
}
}}
0.0
2{{
( ): 19"
(( )): 22"
[ ]: 26"
[[ ]]: 32"
{ } : 37"
{{ }} : 42"