Sharp LC-32LE320 - Page 152
Sharp LC-32LE320
367 pages
Loading...
LC-19LE320, LC-22LE320, LC-26LE320, LC-32LE320, LC-37LE320, LC-42LE320
Sharp EU 32”/37”/42” MT5363 Power management
24V
+5V_SW
TPA3110D2
Audio AMP
Tuner
260 mA
+5V_Tuner
MT5363
1200 mA
DV11
Panel
(5V/2A,
12V/1A)
MT5363
50 mA
regulator
AP1117DL
1V8
DDR-II
DV18_DDR
DV33
80 mA
HY27US08281
NAND Flash
20 mA
450mA
LC filter
DV11
SI5403
MOS SW
SI5403
MOS SW
Inverter
Buck
Switch
Regulator
Others
Panel
Audio Amp
Tuner
Inverter
AV12
300 mA
PANEL_VCC_ON/OFF
AP1117DL-13
1V2
NVM
24C32
15 mA
STANDBY
+5V_SW
+5V1_TUN
3A Buck