Sharp LC-32LE320 - Page 160
Sharp LC-32LE320
367 pages
Loading...
LC-19LE320, LC-22LE320, LC-26LE320, LC-32LE320, LC-37LE320, LC-42LE320
MAIN UNIT PRINTED WIRING BOARD(for 32”, 37” and 42”)