Sharp LC-42SB55E
32 pages
Loading...
Introduction
1
VGA
Y
LR
LR
Pb Pr
SCART 1SCART 2
AUDIO
SPDIF OUT
AUDIO OUT
PC IN
COMPONENT
75Ω
S-VIDEO
VIDEO L R
C.I.
AV IN
3
P
MENU
SERVICE
1 Power connector
2 SERVICE socket
3 HDMI 1
4 HDMI 2
5 PC IN (VGA/AUDIO)
6 Component Video and L/R Audio
input
7 SPDIF Output (Digital audio out)
8 AV L/R Audio Output
9 SCART 1 (CVBS Tuner out)
10 SCART 2 (CVBS Monitor out)
11 Tuner Input
12 COMMON INTERFACE slot
13 Earphone Output
14 Composite ( AV IN, AV/LR)
15 S-Video
16 HDMI 3 (For 32” and 42” only)