Sharp LC-55N620CU
23 pages
Loading...
4
BUTTONS AND PORTS ON THE TV
Back View of the TV (55")
TV Side Vi
ew
TV Bottom View
OK
HDMI 3(4K@60Hz)
HDMI 4(4K@60Hz)
AV IN
COMPONENT IN
S
VIDEO L
Y
PB
PR
R
DIGITAL
AUDIO OUT
LAN
ANT/CABLE
USB 2
SERVICE
AUDIO
OUT
HDMI 1
(4K@30Hz)
MHL(DC 5V 900mA)
HDMI 2(4K@30Hz)
USB 1
DC 5V 0.5A(MAX)
USB 3
DC 5V 1A(MAX)
ARC
DC 5V 0.5A(MAX)