Sharp LC-60LE651K
64 pages
Loading...
Resolution
Horizontal
Frequency
Vertical
Frequency
VGA
640 g 480
31,5 kHz 60 Hz
SVGA
800 g 600
37,9 kHz 60 Hz
XGA
1.024 g 768
48,4 kHz 60 Hz
WXGA
1.360 g 768
47,7 kHz 60 Hz
SXGA
1.280 g 1.024
64,0 kHz 60 Hz
SXGA+
1.400 g 1.050
65,3 kHz 60 Hz
UXGA
75,0 kHz 60 Hz
1080p
67,5 kHz 60 Hz
PC compatibility chart
NOTE
This TV has only limited PC compatibility, correct operation
can only be guaranteed if the video card conforms exactly to
the VESA 60 Hz standard. Any variations from this standard