Sony DVS-2000C - Page 42
Sony DVS-2000C
108 pages
Loading...
aN
A
PTET
RET
ELE
ERS
AMT
BNC(X8).
AMES
FRUOPIYVR-FY
bUFAQK
HY
AN)
THOSE
—UFA
QF
YAN)
fa
aeX
emyR-RY
bE
7
Fy
b1(100/0/100/04
7
—75—)
2
200mV
(+4
»
7300mvV
»)
B~-Y/R—Y
£350mV
t—F
y
b2
(100/0/75/04
7-73)
©
Yi
7l4mv
v7
286mV
»)
B—Y/R—Y
+378mV
2
4-%
»
b3(100/7.5/77/7.54
3
—7%—)
Yi
714mV(+Y
v
286mV
9)
£350mV
Pe
es
Y
700mV(+¥Y
7300mV)
A/DERRE
Baty
bey
b
YT
vy
PRB
13.5MHz