Sony HBD-E6100 - Page 85
Sony HBD-E6100
94 pages
Loading...
Ref. No. Part No. Description Remark Ref. No. Part No. Description Remark
HBD-E2100/E3100/E3200/E4100/E6100
85
9 A-1901-538-A MB1002 BOARD, COMPLETE (for SERVICE)
(E2100: E51, MX6)
9 A-1901-565-A MB1002 BOARD, COMPLETE (for SERVICE)
(E3100: US)
(E3100: CND)
(E3100: E3)
(E3100: SAF)
(E3100: EA)
(E3100: SP)
(E3100: TH)
(E3100: E32)
(E4100: CND)
(E4100: AEP)
(E4100: UK)
(E4100: RU)
(E4100: E12)
(E4100: E3)
(E4100: EA)
(E4100: SP)
(E4100: CH)
(E4100: TH)
(E4100: TW)
(E4100: E51, MX6)
(E6100: AEP)
(E6100: RU)
(E6100: SAF)
(E6100: AUS)
(E3100: UK)
(E6100: TW)
(E2100: PX)
9
A-1964-709-A MB1002 BOARD, COMPLETE (for SERVICE)
(E4100: AR)
(E6100: CH)
(E2100: AR)
(E3200)
(E4100: E51)
(E2100: E51)
< CAPACITOR >
C108 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C109 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C115 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C118 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C120 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C121 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C122 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C123 1-112-777-11 CERAMIC CHIP 0.01uF 10% 25V
C130 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C133 1-112-777-11 CERAMIC CHIP 0.01uF 10% 25V
C135 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C136 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C140 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C141 1-100-909-11 CERAMIC CHIP 10uF 10% 6.3V
C142 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
* C148 1-116-738-11 CERAMIC CHIP 1uF 10% 6.3V
* C149 1-116-738-11 CERAMIC CHIP 1uF 10% 6.3V
* C152 1-116-738-11 CERAMIC CHIP 1uF 10% 6.3V
C157 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C159 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C163 1-100-909-11 CERAMIC CHIP 10uF 10% 6.3V
C167 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C168 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C169 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C170 1-100-909-11 CERAMIC CHIP 10uF 10% 6.3V
C172 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C173 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C174 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C175 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C176 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C177 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C178 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C179 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C180 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C182 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C183 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C184 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C185 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C186 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C187 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V
C188 1-118-386-11 CERAMIC CHIP 0.1uF 10% 16V