THOMSON 55QA2S13 - Country Restrictions
THOMSON 55QA2S13
30 pages
Loading...
29
43QA2S13 50QA2S13 55QA2S13 65QA2S13 75QA2S13 85QA2S13
Operating Voltage
100-240 V,
50-60 Hz
100-240 V,
50-60 Hz
AC Adaptor
Specications (Output)
Audio (DTS HD) no no no no no no
Audio Output Power 2 x 8 2 x 10 2 x 10 2 x 10 2 x 10 2 x 12
Power Consumption (W) 90 100 110 160 220 300
Networked Standby
Power Consumption (W)
< 0,5 < 0,5 < 0,5 < 0,5 < 0,5 < 0,5
Weight (Kg) 6.3 8.5 11.5 16.7 24 36.1
TV Dimensions DxLxH
(with foot) (mm)
957x172x592 1111x260x692 1229x260x747 1446x293x867 1667x300x1023 1897x393x1154
TV Dimensions DxLxH
(without foot) (mm)
957x85x556 1111x75x643 1229x77x710 1446x78x831 1667x85x955 1897x90x1087
Display 43”/109 cm 50”/126 cm 55”/139 cm 65”/164 cm 75”/189 cm 85”/215 cm