Logik LSBSX16E - Spesifikasjoner; Produktetikett
Logik LSBSX16E
72 pages
Loading...
40
NO
Spesikasjoner
Merket spenning 220-240V~, 50 Hz
Merket strømstyrke 1,6 A
Merkeeffekt Avriming: 240 W
Totale mål (H x B x D) 1786 x 910 x 643 mm
Funksjoner og spesikasjoner kan endres uten varsel.
Produktetikett
Merke Logik
Modell LSBSX16E / LSBSW16E
Husholdningsapparatkategori 7
Energirangering A+
Strømforbruk 411 kWh per år, basert på standard testresultater i 24 timer.
Virkelig strømforbruk avhenger av hvordan apparatet brukes og hvor det står.
Oppbevaringsvolum i kjøleskap 339 L
Oppbevaringsvolum i fryser
177 L
Frostfri for rommet.
Temperaturstigningstid
10 timer
Frysekapasitet
11 kg / 24 h
Klimaklasse
SN, N, ST
Dette apparatet er ment for bruk i en
omgivelsestemperatur mellom 10°C og 38°C.