Logik LSBSX16E - Specifikationer; Produktblad
Logik LSBSX16E
72 pages
Loading...
50
SE
Specikationer
Märkspänning 220-240V~, 50 Hz
Märkström 1,6 A
Nominell effekt Avfrostning: 240 W
Yttermått (H x B x D) 1786 x 910 x 643 mm
Egenskaper och specikationer kan ändras utan föregående meddelande.
Produktblad
rke Logik
Modell LSBSX16E / LSBSW16E
Kategori, hushållsapparat 7
Energiklass A+
Energiförbrukning 411 kwh per år, baserat på normala testresultat under 24 timmar.
Faktisk energiförbrukning beror på hur apparaten används och var den är placerad.
Kylförvaringsvolym 339 L
Frysförvaringsvolym
177 L
Frostfri
Temperaturökningstid
10 tim
Fryskapacitet
11 kg / 24 h
Klimatklass
SN, N, ST
Denna apparat är avsedd att användas i en
rumstemperatur mellan 10°C och 38°C.