Philips MX5100VR - Page 126
Philips MX5100VR
151 pages
Loading...
2422 5322 126 11578 1NF 10% 50V
2423 2238 586 59812 100NF +80/-20% 50V
2425 5322 126 11578 1NF 10% 50V
2600 2238 586 59812 100NF +80/-20% 50V
2602 2020 552 94427 100PF 5% 50V
2603 2020 552 94427 100PF 5% 50V
2604 2238 586 59812 100NF +80/-20% 50V
2605 4822 126 13881 470PF 5% 50V
2606 5322 126 11578 1NF 10% 50V
2607 2020 552 94427 100PF 5% 50V
2608 2020 552 94427 100PF 5% 50V
2611 2020 552 96507 10UF +80/-20% 10V
2700 2020 552 96507 10UF +80/-20% 10V
RESISTORS
3100 4822 051 10568 5R6 5% 0,25W
3101 4822 051 10568 5R6 5% 0,25W
3102 4822 051 10568 5R6 5% 0,25W
3103 2322 762 60229 RST SM 2512 PRC221 22R PM5 R
3104 2322 762 60229 RST SM 2512 PRC221 22R PM5 R
3105 4822 051 10568 5R6 5% 0,25W
3107 4822 051 30109 10R 5% 0,062W
3109 4822 051 30109 10R 5% 0,062W
3200 4822 051 10568 5R6 5% 0,25W
3201 4822 051 10568 5R6 5% 0,25W
3202 4822 051 10568 5R6 5% 0,25W
3205 4822 051 10568 5R6 5% 0,25W
3207 4822 051 30109 10R 5% 0,062W
3209 4822 051 30109 10R 5% 0,062W
3300 4822 051 10568 5R6 5% 0,25W
3301 4822 051 10568 5R6 5% 0,25W
3302 4822 051 10568 5R6 5% 0,25W
3305 4822 051 10568 5R6 5% 0,25W
3307 4822 051 30109 10R 5% 0,062W
3309 4822 051 30109 10R 5% 0,062W
3401 4822 051 30562 5K6 5% 0,063W
3404 4822 051 30221 220R 5% 0,062W
3405 4822 051 30562 5K6 5% 0,063W
3408 4822 051 30221 220R 5% 0,062W
3410 4822 051 30562 5K6 5% 0,063W
3411 4822 051 30562 5K6 5% 0,063W
3412 4822 051 30221 220R 5% 0,062W
3413 4822 051 30562 5K6 5% 0,063W
3414 4822 051 30562 5K6 5% 0,063W
3415 4822 051 30562 5K6 5% 0,063W
3420 2322 615 23103 NTC 10K 5% 0,125W
3421 4822 051 30562 5K6 5% 0,063W
3422 4822 051 30101 100R 5% 0,062W
3423 4822 051 30562 5K6 5% 0,063W
3424 4822 051 30562 5K6 5% 0,063W
3425 4822 051 30562 5K6 5% 0,063W
3426 4822 051 30562 5K6 5% 0,063W
3600 4822 051 30222 2K2 5% 0,062W
3600 4822 051 10821 820R 2% 0,25W
3601 4822 051 30222 2K2 5% 0,062W
3601 4822 051 10821 820R 2% 0,25W
3602 4822 117 13632 100K 1% 0.62W
3604 4822 051 30103 10K 5% 0,062W
3605 4822 051 30682 6K8 5% 0,062W
3606 4822 117 13632 100K 1% 0.62W
3607 4822 051 30102 1K 5% 0,062W
3608 4822 051 30105 1M 5% 0,062W
3609 4822 117 13632 100K 1% 0.62W
3610 4822 117 12139 22R 5% 0,062W
3700 4822 117 12925 47K 1% 0.063W
3701 4822 117 12925 47K 1% 0.063W
3703 4822 117 12925 47K 1% 0.063W
3709 4822 117 12925 47K 1% 0.063W
3712 4822 117 12925 47K 1% 0.063W
3713 4822 051 30103 10K 5% 0,062W
3716 4822 117 12925 47K 1% 0.063W
3718 4822 117 12925 47K 1% 0.063W
3721 4822 051 30103 10K 5% 0,062W
3722 4822 051 30103 10K 5% 0,062W
4132 4822 051 20008 0R JUMPER 0805
4133 4822 051 20008 0R JUMPER 0805
COILS & FILTERS
5102 2422 536 00496 FIXED INDUCTOR 22UH 10%
5103 2422 536 00496 FIXED INDUCTOR 22UH 10%
5202 2422 536 00496 FIXED INDUCTOR 22UH 10%
5203 2422 536 00496 FIXED INDUCTOR 22UH 10%
5302 2422 536 00496 FIXED INDUCTOR 22UH 10%
5303 2422 536 00496 FIXED INDUCTOR 22UH 10%
5400 4822 157 11411 BEAD 100MHZ 80R
5401 4822 157 11411 BEAD 100MHZ 80R