Philips MX5100VR - Page 98
Philips MX5100VR
151 pages
Loading...
t
L4941
678910
A
B
C
D
E
A
B
C
D
E
1100 D6
1200 A2
1203 A2
1204 D2
1205 D2
1258 D10
1259 D8
1263 A10
1264 B10
# Provision only
#
-30V
#
To Amplifier Board
To AV Board
From Mains Transformer
12345
To AV Board
1270 C1
2200 C3
2201 C2
2202 E8
2203 A3
2206 A8
2207 B6
2208 D4
2209 D4
2212 D5
2213 D3
2215 E2
2217 E3
2218 E3
2219 D5
2220 D6
2222 A4
2223 A3
2224 D7
2225 D8
2226 B6
2227 A8
2228 C2
3200 B2
-39V
3201 A6
3202 A4
3203 A5
3204 A5
3205 A7
3206 A7
3207 B7
3209 B5
3217 E7
3218 E7
3223 E8
3224 C7
3225 C8
3226 C7
3227 D7
3229 B3
50V
NOT INSERTED
T 4A
3231 C3
6200 B2
6203 C4
6205 A6
6212 D3
7203 B7
7205 B5
9202 E6
PROVISION
IEC
100W/37 6A3
75W/100W/22/21 5A
6A3
5A
UL
OVERVOLTAGE
75W/100W
T 5A
PULLED UP IN AV BOARD
IEC
250V