Sharp LC-32LE630E - 12. Parts Listing; 12.1 LC-32 LE630 E Parts Listing
Sharp LC-32LE630E
176 pages
Loading...
141
LC-32LE63x
LC-40LE63x
LC-46LE63x
LC-32LE630E PARTS LISTING
MARK *: SPARE PARTS DELIVERY SECTION
122210298639 TAPE S-ADHESIVE 0.28x25 100m P --
242201500193 SADDLE WIRE NY66 NT 11.5 WIRE HOLDER P --
242201520149 PIN PUSH NY6/6FR GN 14.5MM B P --
SPEAKER ASSY 24R 10W BOX1115M-AB
P
PRICE
CODEPARTS DESCRIPTION *REF No.
SPEAKER
ASSY
24R
10W
BOX1115M
AB
P
242226440104 SPEAKER 12R 5W OPN TWEE R29 EU 32" B P --