Sharp LC-32LE630E - 4. Mechanical Instructions
Sharp LC-32LE630E
176 pages
Loading...
25
LC-32LE63x
LC-40LE63x
LC-46LE63x
Notes:
Figures below can deviate slightly from the actual situation,
due to the different set executions.
10 tapes (80 mm)
2 tapes (150 mm)
2 conductive tapes (40 mm)
1 x 11 mm clamp
Figure 4-1 Cable dressing LC-32LE63x Series
4.1 Cable Dressing LC-xx63xE/RU series Styling
Index of this chapter:
4.2 Service Positions
4.3 Assy/Panel Removal Sundance Styling (LC-xxLE63xE/RU series)
4.4 Set Re-assembly
4.5 Dimensions 32”
4.6 Dimensions 40”
4.7 Dymensions 46”
4.8 Removing of Major Parts 32”
4.9 Removing of Major Parts 40” & 46”