Sharp LC-32LE630E - Environmental Specifications
Sharp LC-32LE630E
176 pages
Loading...
3
LC-32LE63x
LC-40LE63x
LC-46LE63x
ELECTRICAL SPECIFICATIONS (continued)
Environmental speci cations
32"
40"
630/631
40"
632
46"