Sharp LC-32LE630E - 9. BLOCK DIAGRAMS; 9.1. 32” Overall Wiring Diagram
Sharp LC-32LE630E
176 pages
Loading...
89
LC-32LE63x
LC-40LE63x
LC-46LE63x
1
I
H
G
F
E
D
C
B
A
1
I
H
G
F
E
D
C
B
A
BLOCK DIAGRAMS
9.1. 32” Overall Wiring Diagram
1M95
(PSU)
1. +3V3STDBY
2. STANDBY
3. GND
4. GND
5. +12V
6. +12V
7. +VSND
8. GND_SND
9. BL-ON-OFF
10. BL-DIM1
11. BL-I-CTRL
12. POK
13. +24V
14. GND1
1316
(PSU)
1. ANODE 1
2. NC
3. CATHODE 1
4. GND
5. ANODE 2
6. NC
7. CATHODE 2
8. NC
9. ANODE 3
10. NC
11. CATHODE 3
12. NC
13. ANODE 4
14. NC
15. CATHODE 4
1M95
(B03C)
1. +3V3-STANDBY
2. STANDBY
3. GND
5. +12VIN
6. +12VIN
7. +24V-AUDIO-POWER
8. GND
9. LAMP-ON
10. BACKLIGHT-PWM_BL-VS
11. BACKLIGHT-BOOST
12. POWER-OK
13. +24V
GND
1308
1. N
2. L
1M19
(B09A)
1. LIGHT-SENSOR
2. GND
3. RC
4. LED-2
5. +3V3-STANDBY
6. LED-1
7. KEYBOARD
8. +5V