Sharp LC-32LE630E - 12.18 LC-32 LX632 E Parts Listing
Sharp LC-32LE630E
176 pages
Loading...
158
LC-32LE63x
LC-40LE63x
LC-46LE63x
LC-32LX632E PARTS LISTING
MARK *: SPARE PARTS DELIVERY SECTION
242201500193 SADDLE WIRE NY66 NT 11.5 WIRE HOLDER P --
242201520149 PIN PUSH NY6/6FR GN 14.5MM B P --
242226440079 SPEAKER ASSY 24R 10W BOX1115M-AB P --
SPEAKER 12R 5W OPN TWEE R29 EU 32
"
B
P
REF No. PARTS DESCRIPTION *
PRICE
CODE
SPEAKER
12R
5W
OPN
TWEE
R29
EU
32"