Sharp LC-60LE651 MK2
124 pages
Loading...
34
LC-60LE651 MK2
LC-60LE652 MK2
ServiceMenu SubMenu Options1 Options2 Comments
MGAMMAIN B1
675
Use
ႵႫtoadjust
colortemp.
MGAMMAIN R2
1189
UseႵႫtoadjust
colortemp.
MGAMMAIN G2
1228
Use
ႵႫtoadjust
MGAMMAIN B2
UseႵႫtoadjust
MGAMMAIN R3
MGAMMAIN G3
MGAMMAIN B3
MGAMMAIN R4
MGAMMAIN G4
MGAMMAIN B4
MGAMMAIN R5
MGAMMAIN G5
MGAMMAIN B5
MGAMMAIN R6
MGAMMAIN G6
MGAMMAIN B6
MGAMMA
COMMIT

SavetheGAMMA
changesinNVM.
FactoryInit OK:0
Press“OK”to
installFactoryInit
modeonnext
switchͲon.
Inchsetting 39inch
50inch
60inch
Second39inch
Second50inch