Sharp LC-60LE651 MK2 - Main Unit Diagram 8;15 (LAN I) (LE651 Series)
Sharp LC-60LE651 MK2
124 pages
Loading...
69
LC-60LE651 MK2
LC-60LE652 MK2
1
I
H
G
F
E
D
C
B
A
60” Main Unit Diagram 8/15 (LAN I) (LE651 Series)
ET_MDIO-E
ET_MDC-E
ET_RXD1-E
ET_RXD0-E
ET_COL-E
ET_TXEN-E
ET_TXD0-E
LAN_TXP
LAN_TXN
LAN_RXN
LAN_RXP
ET_TXD1-E
ET_TXD1-E
J9501
ZA131WJQZ
T9501
ZA143WJQZ
1
R9514
75
R9515
75
C9512
1000P
KZA523WJQZ
2KV
*C9507
0.1u
0.1u
1K
V3.3_LAN
33
33
4.7K
V3.3_LAN
4.7K
*FB9503
A529WJ
22u
6.3V
R_MII_RXD1
L31
R_MII_TXEN
N26
R_MII_RXDV
L33
R_MII_RXD0
L32
R_MII_TXD1
M33
MII_MDIO
N27
MII_MDC
N28
R_MII_TXD0
M34
R_MII_REFCLK
P26
RESET_OUTN
AG23
R_MII_RXER
L29
12P
*FB9504
A529WJ
R_MII_MDINT
M26
IXD543WJ
KSZ8081RND
VDD_1.2
2
VDDA_3.3
3
RXM
4
RXP
5
TXM
6
TXP
7
XO
8
XI
9
REXT
10
MDIO
11
MDC
12
RXD1
13
RXD0
14
VDDIO
15
CRS_DV
16
REF_CLK
17
RXER
18
INTRP
19
TXEN
20
TXD0
21
TXD1
22
GND
23
SPEED
24
RST
0
0
2.2u
4V
25V
D+3.3V
6.49K
1%