Beninca CP.ZED230-E - Table of Contents
Beninca CP.ZED230-E
11 pages
Loading...
3
230Vac
50Hz
L
N
COM
24Vac
1A max
AUX
ANT
SHIELD
ANT
1
GND
3
LAMP.
230VAC
Light Service
Light Service
M2
M1
8k2
DAS
SWO
SWC
STOP
PHOT
OPEN
COM
CLOSE
P.P.
9
M2 M1
12
GND


U5
ENCODER
F2
230V:F5A
115V:F10A
RADIO
F1
315mA