Daikin FTX50HVEC - Page 37
Daikin FTX50HVEC
410 pages
Loading...
Specifications Si18-201
24 Specifications
"
Floor/Ceiling Suspended Dual Type
Refer to Engineering Data Book.
"
2.5kW Class
50Hz 220-230-240V / 60Hz 220-230V