Daikin FTX50HVEC - 1.3 Indoor Units (for General)
Daikin FTX50HVEC
410 pages
Loading...
Si18-201 Specifications
Specifications 19
1.3 Indoor Units (for General)
1.3.1 Cooling Only
"
Wall Mounted Type
Refer to Engineering Data Book
"
2.5kW Class
50Hz 220-230-240V / 60Hz 220-230V