Daikin FTX50HVEC - Page 33
Daikin FTX50HVEC
410 pages
Loading...
Specifications Si18-201
20 Specifications
Refer to Engineering Data Book.
"
5.0kW Class
50Hz 220-230-240V / 60Hz 220-230V