Daikin FTX50HVEC - Page 34
Daikin FTX50HVEC
410 pages
Loading...
Si18-201 Specifications
Specifications 21
Refer to Engineering Data Book.
"
7.1kW Class
50Hz 220-230-240V / 60Hz 220-230V