Daikin FTX50HVEC - Indoor Units (for Europe)
Daikin FTX50HVEC
410 pages
Loading...
Specifications Si18-201
52 Specifications
1.6 Indoor Units (for Europe)
1.6.1 Heat Pump
"
Wall Mounted Type
Refer to Engineering Data Book.
"
2.5kW Class · 3.5kW Class
50Hz 230V