Daikin FTX50HVEC - Page 66
Daikin FTX50HVEC
410 pages
Loading...
Si18-201 Specifications
Specifications 53
Refer to Engineering Data Book.
"
5.0kW Class · 6.0kW Class
50Hz 230V