Daikin FTX50HVEC - Floor Standing Type
Daikin FTX50HVEC
410 pages
Loading...
Si18-201 Specifications
Specifications 57
"
Floor Standing Type
Refer to Engineering Data Book.
"
2.5kW Class · 3.5kW Class
50Hz 230V