Daikin FTX50HVEC - Page 69
Daikin FTX50HVEC
410 pages
Loading...
Specifications Si18-201
56 Specifications
"
Floor / Ceiling Suspended Dual Type
Refer to Engineering Data Book.
"
2.5kW Class · 3.5kW Class
50Hz 230V