Daikin FTX50HVEC - Page 41
Daikin FTX50HVEC
410 pages
Loading...
Specifications Si18-201
28 Specifications
1.3.2 Heat Pump
"
""
"
Wall Mounted Type
Refer to Engineering Data Book.
2.5kW Class · 3.5kW Class
50Hz 220-230-240V / 60Hz 220-230V