Panasonic TH-65PHD7E - Input Signal Can be Displayed
Panasonic TH-65PHD7E
40 pages
Loading...
37
Signal name
Horizontal Vertical
RGB
When Multi Screen
frequency (kHz) frequency (Hz) and Digital Zoom
1 525 (480) / 60i 15.73 59.94
∗∗
2 525 (480) / 60p 31.47 59.94
∗∗
3 625 (575) / 50i 15.63 50.00
4 625 (575) / 50p 31.25 50.00
10 1,125 (1,080) / 24sF 33.75 30.00
14 640 × 400 @70 Hz 31.46 70.07
15 640 × 480 @60 Hz 31.47 59.94
16 640 × 480 @72 Hz 37.86 72.81
17 640 × 480 @75 Hz 37.50 75.00
18 640 × 480 @85 Hz 43.27 85.01
19 852 × 480 @60 Hz 31.47 59.94
20 800 × 600 @56 Hz 35.16 56.25
21 800 × 600 @60 Hz 37.88 60.32
22 800 × 600 @72 Hz 48.08 72.19
23 800 × 600 @75 Hz 46.88 75.00
24 800 × 600 @85 Hz 53.67 85.06
25 1,024 × 768 @60 Hz 48.36 60.00
26 1,024 × 768 @70 Hz 56.48 70.07
27 1,024 × 768 @75 Hz 60.02 75.03
28 1,024 × 768 @85 Hz 68.68 85.00
29 1,152 × 864 @75 Hz 67.50 75.00
30 1,280 × 960 @60 Hz 60.00 60.00
31 1,280 × 960 @85 Hz 85.94 85.00
32 1,280 × 1,024 @60 Hz 63.98 60.02
33 1,280 × 1,024 @75 Hz 79.98 75.03
34 1,280 × 1,024 @85 Hz 91.15 85.02
35 1,600 × 1,200 @60 Hz 75.00 60.00
36 1,600 × 1,200 @65 Hz 81.25 65.00
37 1,066 × 600 @60 Hz 37.88 60.32
38 1,366 × 768 @60 Hz 48.36 60.00
39 Macintosh13” (640 × 480) 35.00 66.67
40 Macintosh16” (832 × 624) 49.72 74.54
41 Macintosh21” (1,152 × 870) 68.68 75.06