Sharp LC-50LE650V - Service Manual
Sharp LC-50LE650V
148 pages
Loading...
1
LC-39/50LE650
LC-39/50LE651
LC-39/50LE652
MODELS
LC-39LE650E/RU/V
LC-39LE651E/K/RU/V
LC-39LE652E/RU/V
LC-50LE650E/RU/V
LC-50LE651E/K/RU/V
LC-50LE652E/RU/V
SERVICE MANUAL
LED LCD COLOUR TELEVISION
160mm
125mm
100mm
80mm
63mm
50mm
40mm
31.5mm
25mm
20mm