Sharp LC-50LE650V - Sharp Corporation
Sharp LC-50LE650V
148 pages
Loading...
148
LC-39/50LE650
LC-39/50LE651
LC-39/50LE652
No part of this publication may be reproduced,
stored in a retrieval system, or transmitted in any
form or by any means, electronic, mechanical,
photocopying, recording, or otherwise, without
prior written permission of the publisher.
SHARP CORPORATION
AV System Group
Sharp Electronics (Europe) Limited
Sucursal en España
WTC Almeda Park
Plaça de la Pau, s/n (Ed. 6-PB)
08940 Cornellà de Llobregat
Barcelona-Spain
160mm
125mm
100mm
80mm
63mm
50mm
40mm
31.5mm
25mm
20mm