Sharp LC-50LE650V - Connecting External Devices to Your TV; Introduction to Device Connections
Sharp LC-50LE650V
148 pages
Loading...
40
LC-39/50LE650
LC-39/50LE651
LC-39/50LE652
ServiceMenu SubMenu Options1 Options2 Comments
MGAMMAINB1
675
Use
◄/► toadjust
colortemp.
MGAMMAINR2
1189
Use◄/► toadjust
colortemp.
MGAMMAING2
1228
Use
◄/► toadjust
MGAMMAINB2
Use◄/► toadjust
MGAMMAINR3
MGAMMAING3
MGAMMAINB3
MGAMMAINR4
MGAMMAING4
MGAMMAINB4
MGAMMAINR5
MGAMMAING5
MGAMMAINB5
MGAMMAINR6
MGAMMAING6
MGAMMAINB6
MGAMMA
COMMIT

SavetheGAMMA
changesinNVM.
FactoryInit OK:0
Press“OK”to
installFactoryInit
modeonnext
switchon.
Inchsetting 39inch
50inch
60inch
Second39inch
Second50inch