Sharp LC-60LE651 MK2 - Main Unit Diagram 6;15 (PC INPUT) (LE651 Series)
Sharp LC-60LE651 MK2
124 pages
Loading...
67
LC-60LE651 MK2
LC-60LE652 MK2
1
I
H
G
F
E
D
C
B
A
60” Main Unit Diagram 6/15 (PC INPUT) (LE651 Series)
VGA_R
VGA_G
VGA_B
VGA_VSYNC
WC
LINE_IN5_R
LINE_IN5_R
LINE_IN5_L
VGA_SCL
VGA_SDA
VGA_HSYNC
VGA_5V
NA816WJ
1
*R518
75
*R515
75
*R511
*R520
10K
*R514
10K
*R505
47K
*R506
47K
*R503
100
*R504
100
*C501
10u
6.3V
*D529
DAN202K
D+5V