Sharp LC-60LE651 MK2 - Main Unit Diagram 15;15 (AUDIO AMP. INTERFACE) (LE651 Series)
Sharp LC-60LE651 MK2
124 pages
Loading...
76
LC-60LE651 MK2
LC-60LE652 MK2
1
I
H
G
F
E
D
C
B
A
60” Main Unit Diagram 15/15 (AUDIO AMP. INTERFACE) (LE651 Series)
SCL2_3V
SDA2_3V
SPDIF_OUT
RESET_OUTN
I2SAOUT_MCLK
I2SAOUT_SCLK
I2SAOUT_LRCLK
I2SAOUT_D0
SPK_MUTE
AUD_MUTE
AUD_HP_R
AJ1
AUD_HP_L
AH7
1u
C2719
6.3V
C2723
1u
6.3V
R2712
10K
6.3V
R2729
1K
0.1u
0.1u
20K
330P
330P
220u
16V
5V7
10
1K
3.3V_AUDIO
I2SAOUT_MCLK
U8
I2SAOUT_SCLK
V9
I2SAOUT_LRCLK
U9
I2SAOUT_D0
W4
SPDIF_OUT
Y6
R540
150
AUD_MUTE
V7
STA333BW
1
GND_SUB
2
SA
3
TESTMODE
4
VSS
5
VCC_REG
6
OUT2B
7
GND2
8
VCC2
9
OUT2A
10
OUT1B
11
VCC1
12
GND1
13
OUT1A
14
GND_REG
15
VDD
16
CONFIG
17
OUT3B
18
OUT3A
19
OUT4B
20
OUT4A
21
VDD_DIG
22
VSS_DIG
23
POWRDN
24
PLL_VDD
25
PLL_FILTER
26
PLLGND
27
XTI
28
BICKI
29
LRCKI
30
SDI
31
RESET
32
INT_LINE
33
SDA
34
SCL
35
GND_DIG
36
VDD_DIG
33
1000P
0.22u
1000P
0.22u
2.7
10uH
*L2701
PB014WJQZ
10uH
*L2703
PB014WJQZ
10uH
10uH
22
TQ
1CB
1CB
25V
330u
25V
2.2K
25V
FB2708
A529WJ
3.3V_AUDIO
10u
FB2707
A529WJ
680P
100P
RESET_OUTN
AG23
SDA2_3V
AH9
4.7K
SCL2_3V
AG9
D+3.3V 3.3V_AUDIO
TL2712
TL2713
330u
25V
A528WJ
VSOUND
10K
20K
47u
16V